Gred Gruppe Polska

Sprzątanie awaryjne

Nie masz czasu na porządki? Terminy są dla Ciebie nieubłagane? A może po prostu, ze względu na wysokie koszty dzierżawy nie możesz sobie pozwolić na długoterminowe korzystanie z danej przestrzeni? Niezależnie od tego, co jest przyczyną skłaniającą Cię do błyskawicznego uporządkowania bałaganu - możesz liczyć na nasze pełne wsparcie.


Sprzątanie domów, mieszkań, biur i powierzchni firmowych w Warszawie wcale nie musi by trudne, kosztowne, ani też związane z długoterminowym wykluczeniem tejże powierzchni użytkowej z funkcjonalności. Jako firma od wielu lat rozwijająca się w obecnym sektorze wiemy, jak poradzić sobie zarówno z kurzem, jak i trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. W trakcie codziennej pracy mamy na uwadze także estetyczny wygląd i trwałość wszystkich elementów wyposażenia, którym staramy się nadać świeży i atrakcyjny wygląd.


Obsługę związaną z awaryjnym porządkowaniem domów i mieszkań polecamy w szczególności Klientom, którzy pragną uporać się z nieprzyjemnymi skutkami różnego rodzaju awarii - np. zalania. Nasza praca pozwoli niemal natychmiast podjąć działania remontowe.


Jednak usługę tę kierujemy również w stronę Klientów biznesowych, pragnących zatroszczyć się o sprawne przygotowanie i uporządkowanie sali bankietowej, konferencyjnej lub strefy sprzedaży i obsługi Interesantów (w szczególności przed audytem sanitarnym). Sprzątanie firm i biur w Warszawie to także możliwość błyskawicznego reagowania na sytuacje związane z organizacją codziennej pracy (np. porządkowanie planu filmowego lub odśnieżanie terenu).Nasze pozostałe serwisy: http://gred.pl/ http://www.czysciciele.pl/
GRED GRUPPE POLSKA
ul. Kasprowicza 72 lok. 31A, 01-949 Warszawa
Tel.: +48 602 250 636
E-mail: slawek@gred.pl, biuro@gred.pl