Gred Gruppe Polska

Pranie dywanów

Zarówno w przypadku powierzchni biurowych, jak i domowych - jednym z kluczowych elementów, pozwalających cieszyć się czystością wnętrza, są dywany i wykładziny wzbogacające dane pomieszczenie. Jednak ich obecność to również konieczność regularnego usuwania wszelkich plam i zabrudzeń (nawet tych najtrudniejszych), dbania zarówno o świeży wygląd, jak i zabezpieczenie przed niekorzystnymi skutkami intensywnej eksploatacji.


Nasz zespół podejmując się usług w ramach oferty prania wykładzin, dywanów i tapicerek zawsze uważnie dobiera wykorzystywane środki chemiczne. Dzięki sprawdzonym metodom jesteśmy w stanie błyskawicznie przeprowadzić nasze prace mając jednocześnie pewność, iż nie zaszkodzą one trwałości oraz atrakcyjności tapicerki lub elementów wykładzinowych.


Pragniemy również podkreślić, iż taka usługa ma korzystny wpływ na komfort przebywania i korzystania z pomieszczenia - pozwala uporać się z nadmiarem kurzu gromadzącym się na posadzkach dywanowych, jak również podjąć skuteczną walkę z roztoczami, które bardzo często bywają przyczyną wzmożonych ataków alergii.Nasze pozostałe serwisy: http://gred.pl/ http://www.czysciciele.pl/
GRED GRUPPE POLSKA
ul. Kasprowicza 72 lok. 31A, 01-949 Warszawa
Tel.: +48 602 250 636
E-mail: slawek@gred.pl, biuro@gred.pl