Gred Gruppe Polska

Porządki poremontowe

Gruz, kurz, pozostałości po rozmaitych elementach i materiałach eksploatacyjnych, niewykorzystane moduły wykończeniowe oraz zaschnięta, rozlana farba szpecąca podłogę - takiego widoku obawiasz się po zakończonych pracach remontowych?


Podejmując się przeprowadzenia zmian w swoim domu, biurze lub mieszkaniu nie musisz zastanawiać się nad pracami porządkowymi - poremontowe sprzątanie pozostaw specjalistom. Jako firma, która od wielu lat zajmuje się realizacją tego typu usług jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom sprawne, terminowe i przede wszystkim skuteczne porządkowania poremontowe. Dysponując nowoczesnymi maszynami oraz wykorzystując sprawdzone środki czystości możemy natychmiast uporać się z każdym typem zabrudzenia. Również kurz czy pył nie będzie dla nas przeszkodą.


Dbając o terminowe realizowanie powierzonych nam zleceń pozwolimy Państwu w błyskawicznym czasie pozbyć się poremontowego bałaganu i wprowadzić do pomieszczeń nowe elementy aranżacyjne (meble czy sprzęt komputerowy).Nasze pozostałe serwisy: http://gred.pl/ http://www.czysciciele.pl/
GRED GRUPPE POLSKA
ul. Kasprowicza 72 lok. 31A, 01-949 Warszawa
Tel.: +48 602 250 636
E-mail: slawek@gred.pl, biuro@gred.pl