Gred Gruppe Polska

Porządki zewnętrzne

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż działania porządkowe nie mogą skupiać się i zatrzymywać jedynie na pomieszczeniach - czy to tych firmowych, czy też prywatnych. Również przestrzeń przed domem lub biurem wymaga odpowiedniej pielęgnacji oraz troski, która pozwoli w sposób atrakcyjny zagospodarować teren i uczynić go reprezentacyjnym.


Stąd też oferta naszej firmy - wzbogacona o możliwość skorzystania z usługi porządkowania zewnętrznego. W ramach takich prac nasz zespół jest w stanie zadbać o regularne czyszczenie kostki brukowej (podjazdu lub chodnika), usuwając z jej powierzchni plamy oleju oraz inne zabrudzenia.


Także pielęgnacja przestrzeni ogrodowej związana przede wszystkim z myciem mebli oraz zamiataniem liści niezwykle efektywnie wpłynie na wizerunek przestrzeni przed domem. Pozostawiając naszym pracownikom to zadanie mogą być Państwo spokojni o efekt końcowy. Czystość terenów otaczających obiekt firmowy lub dom korzystnie wpłynie na jego wizerunek.


Realizacji takiego zlecenia podejmujemy się zarówno w formie stałej współpracy, jak i jednorazowej usługi.Nasze pozostałe serwisy: http://gred.pl/ http://www.czysciciele.pl/
GRED GRUPPE POLSKA
ul. Kasprowicza 72 lok. 31A, 01-949 Warszawa
Tel.: +48 602 250 636
E-mail: slawek@gred.pl, biuro@gred.pl