Gred Gruppe Polska

Odbiór odpadów

Oferta dotyczy zarówno klientów których obsługujemy, jak i klientów którzy w przyszłości nawiążą współpracę z naszą firmą. Z początkiem roku 2011 wprowadziliśmy nową usługę, mianowicie odbiór odpadów z tworzywa sztucznego oraz makulatury.

Dla Gred Gruppe Polska, ważne są korzyści, jakie nasz klient uzyskuje w obliczu współpracy z nami.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, w związku z powyższym obserwujemy i przysłuchujemy się sygnałom z rynku. Aby nasz klient nie odczuł kosztów związanych z usługę DDD, proponujemy alternatywne rozwiązanie w postaci odbioru odpadów. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa odpłatnoość za wyżej wymienione odpady, oraz zagwarantować odbiór w wyznaczonym terminie i miejscu, co spowoduje minimalne koszty usługi monitoringu obiektów.

Z tytułu powiązania tych dwóch tematów, Państwa firma może odczuć realny zysk, w zależności od tego, jaką ilość odpadów Państwo jest w stanie zapłacić za makulaturę od 180 do 400 zł za tonę, natomiast za odpady z plastiku od 800 do 1500 zł za ton. Firmy, które oddają odpady powyżej 50 ton miesięcznie, mogą być wyposażone w hydrauliczną prasę, która ułatwi składowanie zgromadzonych odpadów.

Kwestię ceny monitoringu w zakresie DDD, oraz odbioru odpadów, możemy omówić na wcześniej zaaranżowanym spotkaniu. Termin i miejsce do uzgodnienia. Mamy nadzieję, że nasza propozycja wzbudzi Państwa zainteresowanie.
Nasze pozostałe serwisy: http://gred.pl/ http://www.czysciciele.pl/
GRED GRUPPE POLSKA
ul. Kasprowicza 72 lok. 31A, 01-949 Warszawa
Tel.: +48 602 250 636
E-mail: slawek@gred.pl, biuro@gred.pl