Gred Gruppe Polska

Mycie okien

Niezależnie od tego, czy pragniesz doprowadzić do perfekcji witrynę sklepową, okna domowe, czy też firmowe - możesz liczyć na pełne wsparcie profesjonalnego zespołu naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy przygotowani do najtrudniejszych zadań oraz cyklicznej opieki nad przestrzenią okienną. Usługę tę proponujemy zarówno w ramach standardowej opieki nad domem lub biurem, jak również w ramach usługi ekstra - dodatkowej.


Dbając o piękny wygląd - tak witryn, jak i różnych rodzajów okien (plastikowych, drewnianych, podwójnych lub pojedynczych) nie zapominamy zarówno o szybie, jak i ramie.


Dysponując nowoczesnym i perfekcyjnym w działaniu sprzętem oraz odpowiednimi akcesoriami jesteśmy w stanie zapewnić czyszczenie nie pozostawiające smug. W codziennej pracy sięgamy po wypróbowane i od lat preferowane przez nas środki, co pozwala nam zapewnić wszystkim Klientom pełną przejrzystość okien (w szczególności szyb) oraz ich długotrwały, atrakcyjny wygląd. Pragniemy też podkreślić, iż w trakcie realizacji zadania dbamy o jego terminowe ukończenie.Nasze pozostałe serwisy: http://gred.pl/ http://www.czysciciele.pl/
GRED GRUPPE POLSKA
ul. Kasprowicza 72 lok. 31A, 01-949 Warszawa
Tel.: +48 602 250 636
E-mail: slawek@gred.pl, biuro@gred.pl